Umów się na przymiarkę

 

 

Chcesz przymierzyć kilka modeli sukni ślubnych i wybrać tą jedyną dla siebie? Lub sprawdzić jak wyjątkowo będziesz wyglądała w naszych sukienkach wieczorowych?

W trakcie przymiarki nasza stylistka dopasuje do Twojej urody nie tylko suknie ślubną, ale również wyjątkowy welon lub biżuterie ślubną. Przymierzymy dowolną ilość sukien ślubnych. Ta godzina jest dla Ciebie! 

Spotkanie jest bezpłatne i nie pobieramy żadnych opłat. 

Wszystkie suknie dostępne w naszym salonie są naszego projektu i produkcji. Realizujemy też projekty indywidualne, które wspólnie możemy zaprojektować.

Firmowy salon sukien ślubnych i wieczorowych
Lavika - Skierniewice, ul.Floriana 8

 

Wybierz interesującą Cię przymiarkę, datę i preferowaną godzinę

Wybrany termin potwierdzimy po kontakcie z naszej strony.


Zadzwonimy do Ciebie w godzinach pracy salonu tzn. Wt-Pt od 10:00 do 18:00

Kontakt bezpośrednio z salonem: salon@lavika.pl tel:  531 421 080

 

 

 

 
 
 
 

 Co warto przygotować na przymiarki:

  1. Styl sukni ślubnej - przygotuj zdjęcia lub nazwy modeli które mamy w ofercie, lub inspiracje, które znalazłaś w internecie. Dzięki temu skupimy się dokładnie na tym co Ci się podoba i jest w Twoim guście.
  2. Ustal budżet - dzięki temu będziemy w stanie dobrać dla Ciebie propozycję, która zarówno Ci się spodoba jak i zmieści się w zakładanym budżecie wraz z możliwymi modyfikacjami.
  3. Bielizna i buty - cielista lub biała bielizna wydaje się być oczywistym faktem, który jest często pomijany przy przymiarkach, a ma znaczący wpływ na odbiór przymierzanych sukni, podobnie jak obuwie z obcasem zbliżonym do tego docelowego.
  4. Osoby towarzyszące -  zabierz ze są najlepiej do 2 osób towarzyszących, którym ufasz, ale które mają też gust zbliżony do Twojego. W końcu suknia ślubna ma się najpierw podobać Tobie, a dopiero innym osobom.
  5. Wybór - Jeżeli zdecydujesz, abyśmy to właśnie my przygotowali dla Ciebie Twoją wymarzoną suknie to podpisujemy umowę uwzględniając wszelkie Twoje oczekiwania i ewentualne modyfikacje oraz pobieramy miarę Twojej sylwetki. Miara może odbyć się też w innym dogodnym dla Ciebie terminie. Przy podpisaniu umowy pobieramy 50% zaliczki gotówkowo, aby zakupić wszystkie koronki i materiały na Twoją suknie. 
 

 

Zapraszamy na przymiarki do naszego salonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium