Skip to main content
English
L A V I K A  b y  A g a t a  S a l a m o n                         B R I D A L  &  E V E N I N G
English / €

LAVIKA BY AGATA SALAMON
BRIDAL & EVENING

Products in the cart: 0. See details
Close search engine Clear Search
Close search engine Clear Search
Products in the cart: 0. See details

GALLA RED - długa suknia z cekin

Czerwona długa suknia cekinowa

Go to full description
Price €115.14
Shipping time: 2-4

Wybierz wariant produktu:

Individual variants may differ in price

Select XS/34 S/36 - Out of stock M/38 L/40 XL/42
Availability:
Dostępna
Shipping from - ()

Ask about the product

SUKNIA GALLA

Długa czerwona suknia. Góra cekinowa z rękawami. Uroku sukni nadaje pięknie wycięty dekolt opadający na ramiona. Efektu dopełnia duże rozcięcie odsłaniające nogę. Sukienka jest pięknie dopasowana przez co podkreśli Twoje kształty. Dół sukienki przez delikatne marszczenie na brzuchu maskuje ewentualne mankamenty sylwetki.

SUKNIA Z GUZICZKAMI NA PLECACH

Góra sukienki łączy ze sobą połyskujące cekiny i beżowy tiul. Oryginalności kreacji nadają beżowe guziczki idące wzdłuż pleców. W tej sukni poczujesz się niezwykle kobieco i seksownie.

Piękna propozycja na studniówki, sylwestra, wesele czy inne uroczystości.

SUKNIA MAXI

Długość sukni mierzona od ramienia to ok. 160cm, od pasa w dół to ok. 115-120 cm. Sukienki są takiej długości, aby pasowały również na wyższe kobiety. Jeżeli jesteś niższa to bardzo łatwo skrócisz sukienkę u pobliskiej krawcowej lub taka usługę

KOLOR

- czerwony

TKANINA

-cekinowa, połyskująca

Sukienki LAVIKA to wyjątkowe projekty robione z pasji do mody i projektowania. Wszystkie nasze modele, które widzisz na stronie to nasze wizje sukienek w jakich widzimy kobiety odważne, pewne siebie i chcące wyglądać wyjątkowo. Nie spotkasz takich modeli nigdzie indziej. Wszystkie sukienki są szyte w naszej rodzinnej szwalni w Polsce, gdzie mamy pieczę nad jakością produkcji. Nasze krawcowe są wysoko wykwalifikowane z wieloletnim doświadczeniem. Szyjemy również wyjątkowe suknie ślubne, co świadczy o naszej wysokiej jakości i dokładności. 

Jeżeli  masz pytania, nie wiesz jaki rozmiar wybrać bądź potrzebujesz więcej informacji o sukience z przyjemnością Ci pomożemy. SKONTAKTUJ się z nami za pomocą kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez nasze profile społecznościowe.

Modelka prezentuje rozmiar S. Występuje również w kolorze granatowym

Masz pytanie? Chętnie pomożemy - Zadzwoń!

Darmowa wysyłka, 14 dni na zwrot

 


Certificates and safety warnings

Manufacturer:

„ARIANA” Producent Odzieży Damskiej Agata Salamon

Address:

Nowickiej 33, 96-127 Lipce Reymontowskie, Poland

Phone:

790 703 625

E-mail:

[email protected]

Umów przymiarkę sukni ślubnej