ZWROTY I WYMIANY

Jeśli zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go wymienić lub zwrócić w terminie 14 dni od daty jego otrzymania.

Aby zwrócić zakupiony produkt należy odesłać paczkę na swój koszt, na adres:

ARIANA Producent Odzieży Damskiej

Agata Salamon

ul. Nowickiej 33, 96-127 Lipce Reymontowskie.

Do paczki dołącz dokument zakupu oraz wypełniony formularz zwrotu. PRODUKT NALEŻY ZAPAKOWAĆ W PUDEŁKO KARTONOWE ( nie musi być to opakowanie oryginalne ). Sukienki są wykonane z delikatnych tkanin i koronek, które podczas transportu mogą ulec uszkodzeniu. Postaraj się zapakować produkt możliwie najlepiej, aby nie nastąpiło jej uszkodzenie oraz nadmierne wygniecenie. Nie dopuszczalne jest spakowanie produktu w torbę kurierską. Po rozpatrzeniu zwrotu pieniądze zostaną zwrócone w ten sam sposób w jaki została dokonana płatność. Przy płatności za pobraniem zwrot nastąpi na podany numer konta bankowego. Przy płatności za pośrednictwem serwisu PayPal, PayU za pośrednictwem tych serwisów.

Mamy na to 14 dni jednakże najczęściej robimy to do 7 dni.

Pamiętaj, aby produkt nie nosił żadnych śladów użytkowania, uszkodzeń oraz zapachów. W przeciwnym razie produkt odsyłamy na Twój koszt lub nastąpi zmniejszenie wartości.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

Z możliwości zwrotu poprzez odstąpienie od umowy nie mogą skorzystać osoby, które nabyły towar na fakturę w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą.

Bardzo prosimy o podanie powodu zwrotu, to pomoże nam w polepszeniu zadowolenia naszych klientów oraz jakości naszych produktów.

Jeżeli chcesz wymienić produkt to po prostu odeślij nam paczkę i napisz na dowodzie zakupu na co chcesz wymienić.

Za ponowną wysyłkę przy wymianie nie płacisz!

Plik PDF z formularzem oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość dostępny jest tutaj